Menu
Platba na splátky

Máte zájem o naše produkty a již také vypracovanou kalkulaci, ale schází Vám finanční prostředky k její realizaci? Nezoufejte. Nabízíme Vám možnost uzavření úvěru a platby na splátky. Pomocí GE Money kalkulátoru níže si můžete orientačně určit vlastní splátkový kalendář a v případě dalšího zájmu nás kontaktovat.

GE Money kalkulátor

Výše požadovaného úvěru:

Vestavěné skříně

Stále větší modernizace bytů a snaha o větší efektivnost ve využití prostor nás nutí hledat stále nové možnosti, jak co nejlépe ukládat naše věci. Vestavěné skříně jsou velice výhodné pro maximální využití každého prostoru, ať už se jedná o úzkou předsíň, ložnici, dětský nebo studentský pokoj, komoru či podkroví. Pokud se rozhlížíte po kvalitním a moderním nábytku, jsou vestavěné skříně od nás tím správným řešením.

Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. První jsou svislé posuvné, nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní.

Každá pracovna nebo knihovna potřebuje místo na ukládání velkého množství věcí. Proto jsme nezapomněli na vaše knihy, CD, sklo, dokumenty, sběratelské objekty… Vše bude řádně a přehledně uloženo na viditelném, před prachem chráněném a bezpečném místě ve vitríně nebo v knihovně. Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic, šatních tyčí.

Když potřebujete z jedné místnosti udělat dvě, neexistuje lepší řešení než předělení posuvným systémem. Předěly je možné namontovat na míru bez jakéhokoli zásahu v místnosti, jsou efektní a uspoří místo.

Vaše vestavěná skříň na míru nemusí vyjít pouze z nutnosti získat úložný prostor, může se stát také samostatnou, osobitou a harmonickou součástí Vašeho bytu nebo kanceláře.Mapa webu
Genesis creative studio, © 2009