Menu
Platba na splátky

Máte zájem o naše produkty a již také vypracovanou kalkulaci, ale schází Vám finanční prostředky k její realizaci? Nezoufejte. Nabízíme Vám možnost uzavření úvěru a platby na splátky. Pomocí GE Money kalkulátoru níže si můžete orientačně určit vlastní splátkový kalendář a v případě dalšího zájmu nás kontaktovat.

GE Money kalkulátor

Výše požadovaného úvěru:

Vchodové dveře

Jedním z nejdůležitějších prvků na domě nebo bytě jsou vchodové dveře.

V současné době stále více narůstají požadavky zákazníků na jejich tepelnou izolaci, ale také bezpečnost a v neposlední řadě i estetický dojem.

Svým zákazníkům nabízíme možnost vybrat si ze stávajících vzorů nebo navrhnout dveře podle jejich přání.

Na výběr nabízíme vchodové dveře z těchto dřevin: smrk, borovice, meranti a dub.

Varianty

Mezi nejpoužívanější konstrukce patří vchodové dveře Euro 68 jednostranně zalištované. Bývají ve stejném provedení jako okna. Jejich profil je z napojovaného nebo nenapojovaného profilu 68 x 140, což zaručuje tvarovou stálost křídla. Do samotného rámu křídla jsou vsazeny výplně, které mohou být hladké nebo profilované. Součástí může být také skleněná výplň s ornamentálním, zrcadlícím nebo mléčným sklem.

Další variantou jsou vchodové dveře Euro 68 oboustranně zalištované zdobnými lištami. Konstrukce je obdobná jako u dveří Euro 68 a je používána při požadavku na vytvoření designu podobnému starým typům dveří.

Vchodové dveře sendvičové vznikly jako reakce na požadavek klientů, kteří chtěli hladké dveře. Hranoly jsou překryty překližkou a dýhou, střed je vyplněn PUR pěnou, což zajišťuje vynikající izolační vlastnosti těchto dveří. Tvarová stálost je ještě podpořena železnou výztuhou. Do dveří lze vsadit prosklení nebo nalepit profilové nákližky.

Zasklení

Většina zákazníků požaduje vchodové dveře prosklené. Nabízíme výběr řadu typů skel, ať již se jedná o skla čirá zrcadlová, ornamentální. Součástí může být také ozdobení dekorativní příčkou nebo mřížkou v různých šířkách a barvách.

Kování

Na kování vchodových dveří jsou kladeny mimořádně vysoké požadavky z hlediska odolnosti, ale i bezpečnosti.

Naše firma standardně osazuje vchodové dveře následujícími prvky:

  • hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem
  • závěsy seřizovatelnými ve dvou rovinách
  • vícebodové bezpečnostní uzavírání s možností přidání ještě dalšího zavíracího bodu
  • bezpečnostní kliky HOPPE, MT KLIKY s bezpečnostním překrytím
  • bezpečnostní cylindrické vložky s 6 kusy klíčů od firmy ABUS

Kliky

Nabízíme širokou škálu klik, a to jak v klasickém provedení, tak i koule z vnější strany či madla. Výhradním dodavatelem klik pro naši společnost je firma Twin s.r.o.

Doplňky

K vchodovým dveřím nabízíme celou řadu doplňků jako jsou například bezpečnostní panty proti vysazení křídla, samozavírače, elektrický zámek otevírání dveří, panikový zámek, madla, okopový nerezový plech, krytky pantů.

Kalkulaci vchodových dveří můžete provést zde.

Profily vchodových dveří

Profil vchodových dveří 1Profil vchodových dveří 2Profil vchodových dveří 3Profil vchodových dveří 4Profil vchodových dveří 5Profil vchodových dveří 6Profil vchodových dveří 7Profil vchodových dveří 8Profil vchodových dveří 10Profil vchodových dveří 11Profil vchodových dveří 12Profil vchodových dveří 13Profil vchodových dveří 14Profil vchodových dveří 15Profil vchodových dveří 16Profil vchodových dveří 17Profil vchodových dveří 18Profil vchodových dveří 19Profil vchodových dveří 20Profil vchodových dveří 21Profil vchodových dveří 22Profil vchodových dveří 23Profil vchodových dveří 24Profil vchodových dveří 25Profil vchodových dveří 26Profil vchodových dveří 27Profil vchodových dveří 28Profil vchodových dveří 29


Mapa webu
Genesis creative studio, © 2009