Menu
Platba na splátky

Máte zájem o naše produkty a již také vypracovanou kalkulaci, ale schází Vám finanční prostředky k její realizaci? Nezoufejte. Nabízíme Vám možnost uzavření úvěru a platby na splátky. Pomocí GE Money kalkulátoru níže si můžete orientačně určit vlastní splátkový kalendář a v případě dalšího zájmu nás kontaktovat.

GE Money kalkulátor

Výše požadovaného úvěru:

Kuchyně

S vývojem společnosti a techniky se mění také požadavky na vybavení domácnosti a vůbec na bydlení jako takové. Stále však zůstává kuchyně srdcem každé domácnosti, místem, kde se její členové s oblibou scházejí, místem, se kterým jsou velmi často spojovány ty nejpříjemnější kulinářské zážitky. Velmi často bývá kuchyně také propojena s obývacím pokojem a stává se tak místem, ve kterém trávíme mnohem více času, v kuchyni se setkáváme s našimi nejbližšími, ale také s našimi přáteli, kuchyně je tedy prostor který by měl být dostatečně reprezentativní a dobře funkční ale především bychom se měli v nové kuchyni cítit příjemně a pohodlně.

V dnešní době již není tak jednoznačně dáno co je módní a co moderní, důležité je to, co se konkrétně líbí a co vyhovuje Vaším individuálním požadavkům. S vědomím toho všeho vycházíme v naší firmě při konkrétním řešení každého návrhu a snažíme se o maximálně individuální přístup. Plánování a tvorba kuchyňské linky patří mezi sice náročné, ale současně i příjemné činnosti.

Snažíme se být nápadití a originální, při zachování praktičnosti a variability. Každá kuchyňská linka je originál a výjimečná, proto k ní i tak přistupujeme. S každým zákazníkem může přijít nový prvek, který se může časem zapojit do výroby.

Navrhujeme a vyrábíme kuchyňské linky pro náročné zákazníky. Každý člověk je jiný, a tak i představy o ideální kuchyni pro rodinné domy či byty se různí. Proto nevěříme, že kuchyňská linka ze sériové výroby může představovat plnohodnotné řešení vaší kuchyně. Kuchyně totiž vyjadřuje styl a osobnost svého majitele. Každý máme o své nové kuchyni jiné představy. Vždy ale chceme získat to nejlepší, každou kuchyni tedy navrhujeme s důrazem na individuální potřeby a přání klienta, zároveň ale s ohledem na optimální využití prostoru kuchyně a stylu celého interiéru.

Nepodceňte zařizování kuchyňské linky. S kuchyňskou linkou obvykle prožijeme spoustu let. Vyplatí se tedy pečlivý postup již při samotném výběru prodejce kuchyňských linek.Samozřejmou součástí našich služeb je proto předávání znalostí vám – klientům. Dozvíte se například, jak se dá co nejlépe využít prostor kuchyně; výhody různých materiálů; jaké barvy zvolit v kombinaci podlahy, stěn a nábytku; jak správně vybrat spotřebiče a mnoho, mnoho dalšího.

Kování

Při výrobě kuchyní používáme jen značkové kování firmy Blum.

Cena kuchyně

Kolik mě bude stát nová kuchyně? To je otázka, kterou slýchame hodně často a uvědomujeme si její důležitost. Umožňujeme Vám proto vytvořit si finanční plán, který bude námi dodržen. My se v rámci tohoto limitu budeme snažit o co nejlepší výsledek, jak po stránce estetické, tak i funkční.Mapa webu
Genesis creative studio, © 2009