Menu
Platba na splátky

Máte zájem o naše produkty a již také vypracovanou kalkulaci, ale schází Vám finanční prostředky k její realizaci? Nezoufejte. Nabízíme Vám možnost uzavření úvěru a platby na splátky. Pomocí GE Money kalkulátoru níže si můžete orientačně určit vlastní splátkový kalendář a v případě dalšího zájmu nás kontaktovat.

GE Money kalkulátor

Výše požadovaného úvěru:

Interiérové dveře

Jako jedna z mála firem vyrábíme strandardně i interiérové dveře. Obvykle používáme smrkový, borovicový či dubový masiv, společně s nimi dováváme veškeré doplňky a vybavení, jako jsou obložkové i rámové zárubně a posuvy všech typů.

Můžete si vybrat z celé řady námi nabízených velikostí a tvarů dveří, ale jsme schopni také vytvořit dveře podle Vašeho návrhu a rádí se pokusíme vyhovět Vám ve všech Vašich přání. Samozřejmou součástí nabídky je i široký sortiment doplňků - klik, pantů a mechanických prahů, ale i nejrůznější možnosti zasklení.

Kliky

Nabízíme širokou škálu klik, a to jak v klasickém provedení, tak i koule z vnější strany či madla. Výhradním dodavatelem klik pro naši společnost je firma Twin s.r.o.

Kalkulaci interiérových dveří můžete provést zde.

Výřez interiérových dveří

Výřez interiérových dveří

Profily interiérových dveří

Profil interiérových dveří 1Profil interiérových dveří 2Profil interiérových dveří 3Profil interiérových dveří 4Profil interiérových dveří 5Profil interiérových dveří 6Profil interiérových dveří 7Profil interiérových dveří 8Profil interiérových dveří 10Profil interiérových dveří 11Profil interiérových dveří 12Profil interiérových dveří 13Profil interiérových dveří 14Profil interiérových dveří 15Profil interiérových dveří 16Profil interiérových dveří 17Profil interiérových dveří 18Profil interiérových dveří 19Profil interiérových dveří 20Profil interiérových dveří 21Profil interiérových dveří 22Profil interiérových dveří 23Profil interiérových dveří 24Profil interiérových dveří 25Profil interiérových dveří 26Profil interiérových dveří 27Profil interiérových dveří 28Profil interiérových dveří 29

Typy zasklení interiérových dveří

Typy zasklení interiérových dveří


Mapa webu
Genesis creative studio, © 2009