Menu
Platba na splátky

Máte zájem o naše produkty a již také vypracovanou kalkulaci, ale schází Vám finanční prostředky k její realizaci? Nezoufejte. Nabízíme Vám možnost uzavření úvěru a platby na splátky. Pomocí GE Money kalkulátoru níže si můžete orientačně určit vlastní splátkový kalendář a v případě dalšího zájmu nás kontaktovat.

GE Money kalkulátor

Výše požadovaného úvěru:
Eurookna

Eurookna jsou moderní dřevěná okna splňující veškeré požadavky při realizaci Vašich projektů. Jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu a jsou tak nejekologičtějším typem oken. Vyznačují se vysokou životností, vyšší tuhostí, nízkou tepelnou roztažností a lepší propustností vlhkosti. Splňují také vysoké požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci, bezpečnost, kvalitu a design. Na výběr máte z několika profilů, které rádí přizpůsobíme Vašim představám.

Více informací
Kastlová (špaletová) okna

Klasická kastlová (špaletová) okna můžeme již mnoho let vidět na starých domech, kde svou elegancí a propracovaností nesou znaky rukodělné práce starých truhlářských mistrů. V současné uspěchané a přetechnizované době nás tato okna přenáší zpět do časů tradic, přírodní krásy, zpět k vyzkoušeným a osvědčeným metodám našich dědů a pradědů. Námi zhotovená kastlová (špaletová) okna splňují nejmodernější nároky na kvalitu. Vyrábějí se původním postupem v kombinaci s moderními technologiemi.

Více informací
Střešní okna VELUX

Do pokrovních pokojů je důležité vybrat správný typ oken. Střešní okna VELUX jsou moderní střešní okna, která se vyznačují vysokou životností a úsporou energie. V kombinaci s kvalitní tepelnou izolací dosáhnete nejlepších izolačních výsledků za příjemnou cenu. Výsledný design Vašemu podkroví dodají sádrokartonové desky. Střešní okna nabízíme v základní nabídce v různých velikostech s možností výběru povrchové úpravy, zastiňovacích doplňků či zasklení.

Více informací
Vchodové dveře

Vchodové dveře tradičně, už po staletí patří k dobrému a kvalitnímu bydlení. Plní kromě reprezentativní funkce především funkci bezpečnostní a izolační. Vchodové dveře vyrobené z kvalitního dřeva Vám tak mohou za rok ušetřit nezanedbatelnou částku za energii spotřebovanou na vytápění Vašeho domu, nehledě na fakt, že dveří si všimne každý, kdo k Vám zavítá. Proto se řídíme heslem: „Nehezké dveře neschováte, ty hezké schovávat nemusíte.“ Nechte Vaše dveře, ať Vás důstojně reprezentují!

Více informací
Interiérové dveře

Interiérové dveře pomáhají ve Vašem domě či bytě od sebe oddělit jednotlivé místnosti, čímž umožňují jednak uchovávat soukromí, jednak bránit tepelným únikům a v neposeldní řadě plní také estetickou a dekorativní funkci. Dveře používáme každý den a jsou součástí vybavní našeho pokoje, proto bychom při výběru neměli podcenit jejich důležitost. Vyberte si z naší široké nabídky různých typů dveří z Vámi zvoleného materiálu a zasklení.

Více informací
Kuchyně

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších součastí domů, a to nejenom pro ženy. Kuchyně by proto měla být moderní a elegantní, přizpůsobená Vaším cílům a potřebám. Ke splnění těchto kriterií je důležité využití nejmodernějších technologií při výrobě, kvalifikovaný tým pracovníků a spolupráce s těmi nejlepšími dodavateli v oboru. Snahou naší společnosti je dodat zákazníkovi novou kuchyni ve vysoké kvalitě, za nízkou cenu a v nejkratším možném termínu.

Více informací
Vestavěné skříně

Každý jistě ví, jak těžké je využít malé plochy našich domovů. Každá místnost potřebuje místo na ukládání velkého množství věcí, ať už se jedná o pracovny, knihovny nebo šatny. Ne vždy je to však možné. Stále větší modernizace bytů, rodinných domů a jiných prostorů nás nutí hledat praktičtější, levnější, ale především "na míru šitý" způsob využití prostoru. Proto Vám nyní představujeme vestavěné skříně na míru s posuvnými dveřmi, které využívají v dnešní době největší část úložných ploch a pomůžou Vám uskladnit všechny potřebé věci na minimálním prostoru.

Více informací
Postele

Postel je pro mnoho lidí tím nejdůležitějším vybavením domácnosti. Správný výběr postele se tak stává velmi důležitým, protože v ní strávíme podstatnou část dne spaním, čtením či odpočinkem. Je proto rozumné si vybrat postel podle svých představ a požadavků, abychom s touto volbou mohli být později spokojeni. Existují růzé druhy postelí, podle využití a prostorových možností. Nabízíme Vám jednolůžkové, dvoulůžkové a výklopné postele, všechny v nejvyšší kvalitě se zárukou funkčnosti.

Více informací
Další nábytek

Nábytek tvoří celkovou atmosféru a vzhled domácnosti. Ukazuje také mnohé o povaze a vkusu majitele. S vhodně zvoleným nábytkem můžeme interiér bytu nebo domu pozvednout na mnohem vyšší úroveň. Navíc dobře zvolený vkusný a kvalitní nábytek nám může sloužit a přinášet radost po mnoho let. Nabízíme Vám moderní a kvalitní skříně, stoly, šuplíky, botníky, židle, lavice a jiné.

Více informací


Mapa webu
Genesis creative studio, © 2009