Menu
Platba na splátky

Máte zájem o naše produkty a již také vypracovanou kalkulaci, ale schází Vám finanční prostředky k její realizaci? Nezoufejte. Nabízíme Vám možnost uzavření úvěru a platby na splátky. Pomocí GE Money kalkulátoru níže si můžete orientačně určit vlastní splátkový kalendář a v případě dalšího zájmu nás kontaktovat.

GE Money kalkulátor

Výše požadovaného úvěru:

Jsme truhlářská firma specializující se na výrobu eurooken, vchodových a interiérových dveří, kuchyní a dřevěného nábytku. Nabízíme Vám tak kompletní vybavení domovních prostor, to vše při zachování nízkych cen, kvality a moderního designu. Vše je naší vlastní výroby, takže dokážeme vyhovět všem požadavkům zákazníka. Nabízíme také dlouholetou záruku na všechny naše produkty, neboť si za jejich kvalitou opravdu stojíme.

Naše firma je na českém trhu již od roku 1998, můžete se tedy spolehnout na dvanáctiletou tradici a množství spokojených zákazníků. V rámci restrukturalizace firmy došlo k výrazné změně, přestěhovali jsme se do větších prostor, změnili název firmy na Kmprofi+ a spustili tento nový web. Doufáme, že to povede ke zvýšení produktivity a modernosti naší společnosti a kvality našich služeb. Zavedli jsme také modernizaci a rozšíření sortimentu, což vede k ještě větší spokojenosti našich zákazníků.

Našimi zásadami jsou oboustranná spokojenost a komunikace se zákazníkem. Nabízíme individuální řešení za výhodné ceny. Na naší straně stojí kvalita zpracování, spolehlivost a záruka spokojenosti.

Přejeme Vám spokojenost s našimi produkty a ničím nerušený nákup.Mapa webu
Genesis creative studio, © 2009